Terugroepactie! Klik hier voor meer informatie
DA Drogisterij & Parfumerie Jea Fidom
Het Hoekje 49A
7913 BB Hollandscheveld
06-29108886
Routebeschrijving
Maandag | 13:00 - 18:00 |
Dinsdag | 09:00 - 18:00 |
Woensdag | 09:00 - 18:00 |
Donderdag | 09:00 - 18:00 |
Vrijdag | 09:00 - 18:00 |
Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
Zondag | Gesloten |
Eigenaresse en drogist Jea Fidom runt al sinds 1998 haar eigen drogisterij. Ooit verrichtte ze hand-en-spandiensten voor een vriendin die een drogisterij had en daar groeide al snel haar passie voor het vak. Ze volgde de opleiding tot assistent-drogist en liep vervolgens stage bij haar vriendin. Toen ze ook haar drogisterij-diploma op zak had, wist ze dat ze een eigen winkel wilde. Ze doopte haar drogisterij ‘Jea Fidom’, omdat haar roepnaam in haar geboortedorp Hollandscheveld alom bekend is. Inmiddels heeft ze een hecht team van vier enthousiaste dames om zich heen verzameld die met evenveel passie in de winkel staan.
Deze dorpswinkel mag dan klein zijn, maar ze hebben hier alles! In ieder hoekje en nisje staat wel weer een verrassing. Klanten noemen het niet voor niets de ‘snuffelwinkel’. Je vindt niet alleen de reguliere drogisterij-producten, maar ook merken die niet overal te krijgen zijn. Zoals Janzen, John van G, Louis Widmer, Uriage en Sen & Zo. En uiteraard ook het vertrouwde DA-huismerk. Er is vooral veel aandacht voor reformproducten, voedingssupplementen, vitamines en mineralen. Denk aan Vitalize, Golden Naturals en New Care. Maar ook voor luxe parfums en het prachtig inpakken van unieke cadeautjes. Kortom, hier is voor ieder wat wils.
Bij Jea Fidom worden al je zintuigen geprikkeld. Loop je hier binnen, dan heb je grote kans dat er weer een workshop of proeverij plaatsvindt. Dit is hét moment om die nieuwe nagellak of crème uit te proberen. Zo zijn er ook themadagen, zoals een Ladies Night, Moonlightshopping, schminken met Halloween, Valentijnsacties of een Zomerse Zaterdag. En op de jaarlijkse markt is de bekende ‘mazzeltas’ een gewild item. Als je de winkel weer uitloopt, besef je dat al je zintuigen weer tot leven zijn gewekt.
Het team van Jea houdt de kennis voortdurend up-to-date. Zij lezen alle vakliteratuur, volgen cursussen op het gebied van gezondheid en verzorging en houden hun nascholing op orde. Een luisterend oor en een praatje maken vinden ze hier belangrijk. Dat schept vertrouwen en het maakt dat klanten makkelijker met een probleem of vraag binnenstappen. Klanten komen zelfs vaak eerder bij Jea Fidom dan bij de huisarts of apotheker. “Veel gaat via mond-tot-mondreclame,” zegt Jea. “Jullie lijken wel halve doktoren, hoor ik dan vaak terug. Een klant die tevreden de winkel uit loopt en ook weer terugkomt, dat vinden wij het grootste compliment!”